Tanie pożyczki bez BIK? Tak, to możliwe!

W dzisiejszym świecie trudno znaleźć kogoś, kto nigdy nie korzystał z pożyczki. Finansowanie z zewnątrz jest nam niezbędne gdy chcemy kupić dom, samochód, przeprowadzić remont, wysłać dzieci na studia i w wielu innych, równie pospolitych sytuacjach. Niestety nie dla wszystkich tradycyjne formy zadłużania się są dostępne – wielu Polaków ma zaległości wobec innych podmiotów lub negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej i podobnych katalogach. W tej sytuacji starając się o kredyt bankowy zawsze dostaniemy odmowę.

Alternatywą dla banków są między innymi tzw. chwilówki – pożyczki na krótki termin i na niewielkie kwoty, które są udzielane przez parabanki, a więc dostawców usług finansowych działających według prawa cywilnego, nie bankowego. Współpraca z parabankami również ma jednak minusy – niskie kwoty rzadko kiedy wystarczają na osiągnięcie zakładanego celu, a wysokie oprocentowanie sprawia, że realny koszt zadłużenia jest wielokrotnie wyższy niż w bankach.

Istnieje jednak trzecia droga – skorzystanie z serwisu takiego jak http://concash.pl . Czym właściwie różni się Concash od parabanku? Przede wszystkim tym, że przedmiotem jego działalności nie jest udzielanie pożyczek, ale kojarzenie ze sobą osób które ich potrzebują z tymi, które są ich gotowe użyczyć. Dzięki temu po pierwsze możemy znaleźć ofertę w stu procentach dopasowaną do naszych oczekiwań, a po drugie – możemy z niej skorzystać nawet, jeśli nasza obecna sytuacja finansowa nie jest najlepsza.

8a

Co ważne – koszty pożyczek w Concash często okazują się niższe niż tych, których udzielają banki i parabanki. Dlaczego? Dlatego, że pożyczkodawcy są przeważnie osobami fizycznymi i jako takie nie muszą utrzymywać infrastruktury, opłacać przestrzeni biurowych ani zatrudniać wykwalifikowanych pracowników księgowości, by zarobić na pożyczce mogą więc zadeklarować znacznie niższą marżę. Mechanizm, który oferuje serwis, jest wygodny dla obu stron transakcji, nic więc dziwnego, że ofert nie brakuje.

8b

Jeśli nie masz zdolności kredytowej, masz problemy z komornikiem, nie ufasz parabankom i nie chcesz popaść w spiralę zadłużenia – zwróć uwagę na propozycję Concash. Dzięki temu serwisowi możesz niewielkim kosztem pozbyć się finansowych problemów, doinwestować firmę lub przywrócić swojemu lokum dawny blask. Liczba klientów, którzy skorzystali z usługi już jest znaczna i wszystko wskazuje na to, że w najbliższych latach będzie rosnąć. Potrzebujesz pożyczki? Oto miejsce, w którym możesz ją uzyskać nie ryzykując, że otrzymasz odmowę lub warunki nie do zaakceptowania. Zachęcamy do odwiedzenia strony http://concash.pl/o-nas w celu zapoznania się ze szczegółami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ