Etykiety do nadruku – wszystko co warto wiedzieć

0
1542

Etykiety do drukarek to niezbędny produkt w handlu oraz w transporcie, jakim zajmują się różnego rodzaju firmy logistyczne. Powszechnie stosuje się je w sklepach czy w magazynach do oznaczania towarów. Z roku na rok etykiety cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Obecnie z łatwością można je pozyskać w dobrych sklepach, takich jak Oznaczenia.net.

Rodzaje etykiet do drukarek

Etykiety można podzielić na dwa podstawowe rodzaje. Są one do siebie stosunkowo podobne graficznie. Głównym czynnikiem je wyróżniającym jest zróżnicowany okres trwałości.

Wyróżniamy etykiety termiczne oraz termotransferowe. Te pierwsze utworzono z termoczułego papieru. Cechują się one niedużą wytrzymałością. Z biegiem czasu ulegają zniszczeniu. Druk staje się mniej wyraźny, a same etykiety termiczne płowieją, żółkną lub czarnieją. Pomimo tego warto je pozyskać, bowiem są one zdecydowanie korzystną cenowo opcją, a doskonale nadadzą się do oznaczania różnego rodzaju krótkoterminowych produktów.

Innym świetnym wyborem mogą być nieco droższe etykiety termotransferowe. Odznaczają się one zdecydowanie większą trwałością niż poprzednie. Dlatego świetnie nadadzą się do rzadko rotujących towarów. Z zakupem tego produktu wiążą się liczne zalety, do których należą między innymi:

  • Wytrzymałość mechaniczna.
  • Możliwość druku na wielu rodzajach materiałów.

  • Długi okres trwałości – zdecydowanie przewyższają one pod tym względem etykiety termiczne.

  • Wysoka odporność na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć czy temperatura.

Decydując się na zakup etykiet, warto postawić na wysoką jakość, jaką gwarantuje sklep internetowy Oznaczenia.net.

Dlaczego Oznaczenia.net?

Jesteśmy renomowanym sklepem internetowym oferującym szeroką gamę dostępnych etykiet termicznych i termotransferowych. Warto postawić na Oznaczenia.net, ponieważ:

  • Jesteśmy marką o ugruntowanej pozycji na rynku – działamy od 2008 roku.

  • Zaufało nam duże grono zadowolonych klientów.

  • Zatrudniamy kadrę specjalistów, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania i pomoże w dokonaniu najlepszych wyborów.

  • Poza etykietami, w naszej ofercie posiadamy także między innymi: plomby zabezpieczające, taśmy tekstylne, czy kalki termotransferowe.

  • Zapewniamy dużą rozpiętość cenową – posiadamy towary dostępne na każdą kieszeń, jak i te odznaczające się najwyższą jakością.

  • W naszym asortymencie proponujemy zróżnicowane etykiety termiczne (w tym transparentne, czyli przezroczyste) i termotransferowe.

Etykiety termiczne i termotransferowe – nasza oferta

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym spektrum naszej oferty, w której proponujemy wysokiej jakości etykiety termiczne oraz etykiety termotransferowe do drukarek.

W sklepie internetowym Oznaczenia.net są one dostępne w szerokiej rozbieżności cen. Najtańsze propozycje, takie jak etykiety termiczne 32×20 mm białe, można otrzymać już za niecałe 6 złotych za nawój 2000 sztuk. Najdroższe zaś oscylują w granicy około 116-140 złotych za 2000 sztuk. Doskonałym przykładem mogą być etykiety foliowe fi 36 mm transparentne.

Szeroki zakres dostępnych produktów (podział ze względu na rodzaj materiału, kolor, nawój, czy gilzę), wraz z dużą różnicą w kosztach pozyskania, sprawią, że nawet najbardziej wymagające osoby powinny być w stanie znaleźć taki produkt, który będzie najlepiej dopasowany do ich zindywidualizowanych wymagań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ