Terminal płatniczy znajduje się już w większości punktów handlowo-usługowych. Jednak wciąż są miejsca, gdzie klient nie może przeprowadzić transakcji bezgotówkowej. Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa każdy przedsiębiorca, który wcześniej z różnych względów nie zdecydował się na tę metodę, może przeprowadzić proces innowacji zupełnie za darmo.

Darmowy terminal płatniczy – jak go zdobyć?
Z inicjatywy Związku Banków Polskich, sektora publicznego, wydawców kart oraz agentów rozliczeniowych powstała Fundacja Polska Bezgotówkowa. Dzięki niej mikro i mali przedsiębiorcy mogą wdrożyć i zaopatrzyć swoje punkty handlowo-usługowe w terminale płatnicze. Dlaczego warto to zrobić? Według najnowszych badań, prawie 60% respondentów jako preferowaną metodę płatności wymienia transakcje bezgotówkowe. Dlatego też placówka nie posiadająca terminali płatniczych może stracić aktualnych lub potencjalnych klientów. Aby wziąć udział w programie, przedsiębiorca musi jednak spełniać kilka warunków, m.in. przez ostatnie 12 miesięcy nie korzystać z płatności bezgotówkowych w swojej placówce, nie może być też franczyzobiorcą oraz posiadać więcej niż 5 punktów handlowo-usługowych. Terminale płatnicze za 0 zł? To możliwe!

Terminale płatnicze – przejdź proces i wprowadź innowację w płatnościach
Aby wziąć udział w programie Polska Bezgotówkowa musisz przejść prosty i krótki proces kwalifikacji:
– wybierasz darmowy terminal płatniczy (do wyboru terminal standardowy oraz terminal smart D220)
– wypełniasz wniosek (podajesz podstawowe informacje dotyczące Twojego przedsiębiorstwa)
– fundacja przeprowadza proces weryfikacji
– jeśli zostaniesz zakwalifikowany, otrzymujesz przesyłkę (a w niej do 3 darmowych terminali płatniczych, 0% prowizji od płatności bezgotówkowych za pośrednictwem Mastercard, Visa przez 12 miesięcy, ciągłe wsparcie techniczne).
Ponadto po kwalifikacji, dzięki jednemu z partnerów Fundacji Polska Bezgotówkowa – eService, otrzymujesz m.in.:
– innowacyjne terminale płatnicze (terminal za 0 zł)
– brak prowizji za płatności kartami UPI, JCB, Diners Club, ale również za pośrednictwem BLIK przez 12 miesięcy
– cały proces, począwszy od kwalifikacji możesz przeprowadzić online
To doskonały sposób na rozwinięcie swojego biznesu oraz zdobycie przewagi rynkowej. Jesteś zainteresowany? Poznaj lepiej program Polska Bezgotówkowa dzięki stronie https://bezgotowki.pl/. Powodzenia!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ