SAMOCHODY WIZYTÓWKĄ KAŻDEJ FIRMY

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo, chcesz aby było dobrze postrzegane przez innych. Liczy się tu nie tylko profesjonalizm i jakość usług bądź towarów. Ważne jest również to, co powierzchowne. Wygląd pracowników oraz to, jakimi samochodami jeżdżą. Jak jednak dokonać zakupu floty nowych, imponujących aut?

Każda firma, która chce dbać o swój wizerunek, powinna skoncentrować się nie tylko na dress codzie. Istotne jest również to, jakimi samochodami poruszają się pracownicy, reprezentujący przedsiębiorstwo. Im lepsze, nowsze i bardziej zadbane auto, tym więcej firma zyskuje w oczach innych. Najlepszym finansowaniem takiego zakupu będzie leasing. Dlaczego? To znacznie tańsze rozwiązanie od kredytu, a do tego przedsiębiorstwo będzie mogło częściej i bez problemu wymieniać samochody na nowsze.

SIĘGAJ PO TO, CO NAJLEPSZE

Branża motoryzacyjna bardzo szybko się rozwija. Co chwilę na rynku pojawiają się nowe generacje pojazdów, samochody po liftingach, z dodatkowymi funkcjami czy udogodnieniami. Jeśli zależy nam na tym, aby auto było bezproblemowe i, aby nie wkładać w jego utrzymanie zbyt dużych pieniędzy, powinniśmy zawsze sięgać po nowe egzemplarze, prosto z salonu. Finansując taki zakup za pomocą leasingu nasz firma zawsze będzie mogła posiadać flotę nowych pojazdów. Formalnie bowiem właścicielem samochodu będzie firma leasingowa. Każdy klient może podpisać dwa rodzaje umów: albo zdecyduje się na wykupienie pojazdu po okresie leasingowania, albo wybierze kolejne, nowe auto, a dotychczasowe pozostanie w rękach właściciela.

CZY TO SIĘ NAPRAWDĘ OPŁACA?

Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać, czy leasing jest bardziej opłacalny od kredytu udzielanego przez banki. Należy porównać oferty. Można zrobić to, bez ruszania się zza biurka. Wystarczy wykorzystać kalkulator leasingowy samochodu. To narzędzie, które umożliwia szybkie porównanie średnich warunków, oferowanych przez banki i firmy oferujące leasing. Kalkulator rat leasingowych jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Wystarczy wybrać typ pojazdu, który nas interesuje. Następnie musimy podać wartość zakupu w kwotach netto i brutto. Za pomocą suwaków ustawiamy liczbę rat, na które ma opiewać umowa oraz wysokość wkładu własnego. W przypadku leasingu dochodzi jeszcze do tego wartość procentowa samochodu, za którą będziemy chcieli wykupić go później na własność. Po podaniu tych informacji, kalkulator leasingu samochodu poda nam orientacyjną wysokość miesięcznych opłat. Należy jednak pamiętać, że nie są to oficjalne oferty handlowe, a przedstawione dane mają jedynie charakter informacyjny. Nie uwzględniają również opłat z tytułu ubezpieczeń AC/OC/NW.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ